Yhteystiedot

Jussi Perttola
Antti Ahola
Soile Hakola
Vuokko Kangassuo
Raimo Koivisto
Riitta Koski
Pekka Siljamäki
Leena Tuominen
Kusti Vuorensivu

Yhdistyksen yhteystiedot:

Sähköpostivaasankansallisetseniorit(at)gmail.com
Yhdistyksen sähköpostiin lähetetyt viestit välitetään koko hallitukselle
Facebook: https://www.facebook.com/seniorit.vaasa

Yhdistyksen postiosoite:
Vaasan kansalliset seniorit ry
c/o JussiPerttola
Erämiehenpolku 4
65370 Vaasa

Hallitus v. 2018

Perttola Jussi, puheenjohtaja
jussiperttola@outlook.com
050-017 1214
Ahola Antti, pääisäntä
antti.ahola@reginakmahola.fi
040-092 4760
Hakola Soile, toimintapalsta
soile.hakola@gmail.com
040-508 8929
Kangassuo Vuokko, sihteeri
kangassuo.vuokko@suomi24.fi
040-847 4706
Koivisto Raimo, talous
r.koivisto@netikka.fi
0400-570 472
Koski Riitta, varapuheenjohtaja, jäsenrekisteri, Patina
riitta.koski@netikka.fi
050-350 7748
Siljamäki Pekka, suhdetoiminta, matkaisäntä
siljamaki.pekka@gmail.com
0400-667 038
Tuominen Leena, matkailmoittautumiset,Patina
leena.a.tuominen@gmail.com
050-529 1005
Vuorensivu Kusti, tekniikka, kotisivut
kusti.vuorensivu@netikka.fi
050-591 9213

 


Muita yhteystietoja 2018


Pääemäntä Anna-Liisa Siljamäki 040-580 5777
lissu.siljamaki@gmail.com


Matkatoimikunta:
Tuominen Leena,  050-529 1005
leena.a.tuominen@gmail.com

Maija-Liisa Lähteenmäki, 0400-361239
m-l.lahteenmaki@pp.inet.fi

Siljamäki Pekka, 0400-667 038
siljamaki.pekka@gmail.com
 

Somevastaava Timo Salmi 050-511 3369
timoysalmi@gmail.com


Adressit Raili Mäkelä, 0500-211 271
         

Kerhojen vetäjät löytyvät linkin kerhovalikoista.

 

Edustukset 2018

ToimielinJäsenVarajäsen

Liittovaltuuston jäsen 2017 - 2020

Jussi Perttola

 
Pohjanmaan Kansallinen Senioripiiri:
hallitus, kotisivut, tiedotus,
 
Pentti Mäenpää 
Vaasan Vanhusneuvosto 2017 - 2018Erkki Mäkelä, pj.

Liisa Mäenpää

Pekka Siljamäki

Vaasan palvelutalosäätiö ry. valtuuskunta



hallitus

Pentti Aromaa
Matti Sinisalo


Reijo Koskiahde

Liisa Mäenpää
Erkki Palomäki



Osmo Hannuksela